kratomizer.shop

Как избавится от кратома

Як позбутись від кратому!
"Любиш кататись люби и саночки возити"
Геродот
Всі, хто став Експертом з Кратому, непримінно зіткнуться з основною проблемою! З пристрастю! Це добровільна пастка, яка чатує на кожного колекціонера, що пристрастився до колекціонування. «Погані» звички як якір який не дає нам злетіти в гору. Тому пропоную розглянути цю проблему під лупою і знайти з неї вихід.

Дисклеймер

Все, що написано в цій статті, є суб'єктивною думкою автора!
Закликаю консультуватися з спеціалістами перед тим, як що-небудь робити з нище написаного.
Це не СЕО статя! Я не буду перераховувати симптомптоми абстиненції і розказувати банальщину, натомість, викладу протоколи, посилки і опишу власний досвід як швидко і мінімально болісно досягнути стану в якому ви зможете обходитись без колекціонування кратому самостіно.
І так… де брати актуальну інформацію? Від живих людей! Яким ви можете задати запитання і написати свої переживання! Людей, яким ця проблема відома не з чуток, а на власному досвіді. І таких є ціла купа, вони сидять на reddit.com.
Реєструємось на редіт і йдемо в розділ Вихід з кратому!
Там кожен день люди пишуть про свої проблеми і за допомогою англ. мови та гугл перекладача ви зможете налагодити контакт зі спільнотою. Реддіт – це клондайк інформації, легендарний сайт і інтелектуальна спільнота!
Далі треба мати інструменти щоб позбутися пристрасті!
А щоб операція пройшла успішно я хочу навести деякі протоколи, які одобрила спільнота reddit.
І так, є два основних способи позбавлення від кратому ))

перший спосіб - звуження (tapering) - тобто, поступове зниження колекції і відмова від кратома

другий спосіб - на суху (cold turkey) на американському сленгу "холодна індичка" - тобто, миттєва відмова від колекционування кратома, перетерпіти і стати вільним.
Звуження (tapering)
— Заяць, де твій телефон?
— Та… продав за 5 копійок! Він був без зарядки!
— Тю , так зарядка на КарДачах коштує одну копійку і ти міг би продати свій телефон за карбованець!
— Бляяя! ... От викуплю Телефон! Куплю зарядку! Продам! От тоді зажевем!!
Звуження – це діло хитре, потребує кмітливості, часу, сили волі і в якійсь мірі нагадує бізнес стратегію Зайця наведену вище! Довго, муторно, ненадійно, тим не менше при дотриманні всіх необхідних умов можна безболісно зіскочити з потягу Кумархан - Ломаківка

Звуження пробували багато разів різні люди. Деяким звуження допомогло, іншим – ні.
Основними перевагами Звуження (tapering) є:
– Фізичні симптоми відміни практично відсутні.
– Не такий сильний удар по тілу.
– Не впливає на ваше повсякденне життя так сильно як на суху (якщо ви не можете взяти відгул, або у вас немає вільних вихідних).

Недоліки Звуження (tapering):
– Вимагає великого самоконтролю і дисципліни.
– Легко прийняти імпульсивне рішення взяти більше, ніж заплановано.
– Хоча, це може не вплинути на ваше повсякденне життя так сильно, як "холодна індичка", вплив буде більш тривалим і затяжним.
!
Давайте на прикладі:

Припустимо, ви колекціонуєте десь 25 грам на день і у вас "бешенство" – ви зриваєтесь на нерви при найменшому роздратовуючому факторі. Це явна ознака толерантності і залежності від колекціонування.

Беремо місяць щоб порвати з цим, знижуючи колекцію поступово, крок за кроком.
Якщо ви маєте іншу денну величину колекції, виберіть відлік с того дня, де ви зараз знаходитесь.

1 день 20 =5+5+5+5
2 день 20 =5+5+5+5
3 день 15=5+5+5
4 день 15=5+5+5
5 день 10=4+3+3
6 день 10=4+3+3
7 день 9=3+3+3
8 день 8=3+2+3
9 день 7 =3+2+2
10 день 7 =3+2+2
11 день 6= 2+ 2+2
12 дней 6= 2+2+2
13 дней 6= 2+2+2
14 дней 5= 2+2+1
15 дней 5= 2+2+1
16 дней 5= 2+2+1
17 дней 4 =2+2
18 дней 4 =2+2
19 дней 4 =2+2
20 дней 3=1+2
21 день 3=1+2
22 дня 3=1+2
23 дня 2=1+1
24 дня 2=1+1
25 дней 2=1+1
26 дней 1
27 дней 1
28 дней 1
29 дней 0,5
30 дней 0
Власний досвід:
Легко порвати колекціонувати коли ви захворіли!
Температура і грипозний стан мало чим відрізняється від абстиненції, перший день провів без кратому і тільки ввечері поклав в колекцію 2 грами. Це дало змогу легко заснути. І все! Далі весь день не колекціонував кратом і ввечері додав до колекції 1,5 грами. Це дало знов можливість спати. Не має значення яка у вас "колекція", хочь 100 грамів, тримайте наймінімальніший ритм, цього достатньо щоб не мучитись. На третій день я переглянув всього 0,5 грама. І все! Далі горячка пішла на спад, я не колекціонував нічого.
Це серединний шлях! Це і не на суху, і не таке прям звуження, я просто дав собі мінімум щоб організм адаптувався.

— Kratomizer
На суху (cold turkey)
На суху то діло не хитре, але все ж потребує кмітливості, часу, сили волі і в якійсь мірі нагадує полювання. Але жертвою будете ви, бо на вас неодмінно нападе "холодна индичка". Ви будете викручуватись і придумувати як її позбутись! Але вона вас все рівно настигне.
Проте, це буде недовго!

Корисно мати план того, як ви збираєтеся відмовитися від кратома. Складіть перелік того, що ви ненавидіте в кратомі. Причини, через які ви хочете кинути його. Список усього, що ви хочете, щоб в вашому житті було, щойно ви звільнитеся від нього. Повертайтесь до цього переліку – це ваш рятувальний човен . Вам пощастило, якщо ви підійшли до межі за якою колекціонувати кратом вже не варіант. Але якщо ні, то вирішіть, як вам буде краще: позбавитись від усієї колекції кратому, чи залишити його на чорний день.

Підберіть БАДи щоб підтримати належний стан здоровья під час гострого періоду і на пост-синдромах. Вирішіть, яким спортом ви займетесь, це важливо, бо тільки в фізичних вправах і в діях тіла знаходиться ключ до вироблення ендорфінів, слідкуйте за раціоном, за режимом сну, з ким, де, і навіщо, ви зустрічаєтесь. Все це повинно бути в вашому плані. Важливо його мати, ніхто не складе його за вас.

Гостра абстиненція почнеться в будь-який час протягом перших трьох діб. У рідкісних випадках пізніше 3х діб. Період напіврозпаду МІТ = 23 години. Найчастіше симптоми з'являються приблизно через 48 годин. Симптоми можуть включати: крайню втому, біль в усьому тілі, особливо в животі, СНН (синдром неспокійних ніг і рук, eng. RLS), перепади температури тіла, лихоманку, пітнілість, нудоту, діарею, головні болі, чхання, позіхання, сльозоточивість, депресію, тривогу і тягу до колекціонування, їжі, сексу, а також агресію, розпач, істерію. Весело, правда? Все це мозок буде підкидати нам, щоб хоч якось спровокувати викид дофаміну і серотоніну. Але хороша новина в тому, коли ви кидаете на суху, гострі симптоми зазвичай минають досить швидко. Більшість людей почуваються значно краще, принаймні фізично, на 4 або 5 день. Причому спад іде по логарифму в першій день і п'ятий різниця відчутна.

Найкращий спосіб впоратися з інтенсивними симптомами гострої абстиненції - це прийняти їх.
Саме складне, це морозитись від думки:
- А не заколекціонувати мені трішечки, щоб зрозуміти, а потім уже в бій і більше ...ні ні!! Ніяких колекціонувань.
Читайте reddit, дивіться передачі про колекционерів, оточіть себе інфою, щоб підтримувати намір кинути кратом на високому рівні. Якщо оступились – продовжуйте звужуватися, або терпіть далі на суху, факт!!! все це скоро менеться.


У кратому дуже легкий абстинентний синдром в порівнянні з нелегальними речовинами. Він – просто прогулянка за містом, нічого страшного з вами не трапиться, це набагато легше чим кинути палити або відмовитись від алкоголю. Але це не зменшує тієї проблеми, яка стоїть перед вами, щоб там не було, власну проблему ми завжди відчуваємо як 100% -ву!

Пост Абстенентний Синдром PAWS

Депрешен из май профешен!
Ну... але не все так просто, абстиненция – це тільки пів шляху. Далі – Синдром Пост Абстинентного Стану (eng. PAWS "ЛАПИ"). Ось тут починається останній відрізок забігу.

Тому, тойво, троха научной точки зренія))

Колекціонування Кратому впливає на дофамін. Дофамін, всупереч поширеній думці, насправді не є нейротрансмітером "винагороди", натомість, він моделює реакцію на навчання. Колекціонування відтворює відчуття вивчення чогось нового і вивільняють пов'язані з цим ендорфіни, які викликають гарний настрій. Саме завдяки цьому ми відчуваємо приплив мотивації від кратому і стаємо впевненими, начебто наша компетентність підвищилася, хоча ми робили звичні речі, за які мозок зазвичай не винагороджує нас таким рівнем ендорфінів.

Залежність простими словами - нейромедіаторів, викликаних колекціонуванням кратому, стає більше, чим рецептори очікують. Це призводить до зменшення кількості рецепторів і атрофації їх дієздатності. Рецепторів все менше, а екзогенних (зовнішніх) нейромедіаторів потрібно все більше. Виникає голод і деградація відчуттів. Задоволення хочеться більше, а отримати його стає все складніше.
СПАС (PAWS) – це дуже індивідуальний досвід. Деякі люди не відчувають жодних симптомів, а деякі почуваються трохи "відключеними" протягом кількох днів, у той час як інші борються з тривогою і депресією протягом 3-4 місяців або довше. Чим довше ви колекціонували кратом і чим більша ваша колекція, тим більша ймовірність того, що ви постраждаєте від СПАС (PAWS). Ті, хто колекціонував менше року, проходитимуть без будь-яких симптомів, тоді як ті, хто активно колекціонував протягом багатьох років, ймовірно будуть страждати від наслідків деяких проблем після гострої абстиненції.

У загальних рисах, СПАС (PAWS) є скоріше психологічним, аніж фізичним симптомом. Проявляється після того, як гострі симптоми минають, або після зниження до дуже малої колекції. Симптоми включають млявість, тягу, депресію, тривогу і загальну ангедонію (нездатність відчувати задоволення). СПАС (PAWS) може бути надзвичайно розчаровуючим, тому що після того, як ви витримали гостру фазу, ви очікуєте, що важка частина вже позаду. Через місяць ви, звісно ж, не хочете почуватися млявим, сумним і неспокійним, і думати, що з вами не так. Дуже важливо пам'ятати, що з вами ВСЕ ГАРАЗД. Це всього лише тривалі наслідки відмови від колекціонування кратому. Кожна людина, яка успішно відмовилася від колекціонування кратому, зрештою знову відчула себе на 100% "нормальною", чи то протягом тижня, місяця, чи шести місяців. Депресія, яку ви можете відчути на 3-му місяці, зазвичай далеко не така інтенсивна, як та, яку ви відчували протягом першого місяця. Заведіть правило фіксувати ваші переживання, щоб можна було побачити прогресс.
Як би ви не звужувались і не зістрибували, ваш мозок буде відчувати дефіцит нейромедіаторів і для цього необхідна підтримка мозку.

Тут є два шляхи:
Перший, ви йдете до лікаря і кажете: в мене постабстинентний синдром і мені потрібен самий простий антидепресант на тиждень, щоб він зміг підтримати мене.

Другий, купуєте самостійно БАДи, які мають активну дію. Наприклад, на сайті iHerb.com. Це не реклама, а площадка, де можна купити якісні ліки натурального походження без рецепту.
SAM-e – це засіб від депресії, який показав свою ефективність у багатьох людей і, як правило, добре переноситься. Він починає працювати набагато швидше ніж сучасні антидепресанти, має мало побічних ефектів, вважається не менш ефективним, ніж трициклічні антидепресанти.

Не приймайте SAM-e, якщо ви страждаєте на біполярний розлад або вже приймаєте препарати SSRI/SNRI. Вважається, що він підвищує рівень серотоніну в мозку як і традиційні антидепресанти.
Получите таблетки с кишечно-растворимой оболочкой и не ломайте их пополам, чтобы они были эффективными, оболочка должна быть невредимой. Начните с 200-400 мг, я начал с 200 мг 2 раза в день и увеличил до 400 мг утром и 200 мг днем, когда полностью прекратил прием кратома. Я не заметил никаких депрессивных симптомов, а с тревогой было легко справиться с помощью упражнений и йоги.
тисни на имя і читай весь тред повністью
Эй, ребята… итак, сегодня прошел 1 месяц с тех пор, как я бросил кратом, за вычетом того, что я оступился 1 неделю назад. Я начал принимать Sam-e неделю назад, и я просто хочу поделиться тем, что чувствую довольно заметную разницу в моей депрессии. Какое-то время я был действительно очень подавлен. Это не решено на 100%, но я не чувствовал себя безнадежным уже пару дней. У меня были некоторые вещи, и я просто как бы с ними справлялся. Депрессия по-прежнему присутствует, но в последнее время я чувствую себя лучше, и депрессию легче переносить. Просто решил поделиться idea, потому что депрессия - это то, что привело меня к тому что я подскользнулся неделю назад. Из всех добавок, которые я пробовал для самых разных целей, это, безусловно, единственное, о котором я могу без сомнения сказать, что оно оказало влияние, и рекомендую на 100%.
тисни на имя і читай весь тред повністью
Альтернативним варіком в даному випадку буде прийом препаратів "леводопи", але не синтетичних, а природних, наприклад, домішка Mucuna Dopa.
Можна вжити 2-3 рази на тиждень в період пікового стану, коли спати, їсти, чи навіть встати дуже важко.
Доречі, тему, що встати дуже тяжко, треба бороти фізичними вправами, так як, дофамін понижений і його можна розігнати тільки рухами наприклад йога для початківців, сурья намаскар, кунгфу і нунчаки)). Mucuna Dopa дуже ефективна, але може порушити вироблення дофаміну, тим більше що колекціонування кратому і так його порушило.
Увага! Небезпека полягає в тому що L-dopа може викликати залежність.
Запобігайте подвійної залежності як вогню!


Я принимал мукуну пару раз, но думаю, что это помогло при СБН(синдром беспокойных ног). Я спал по 4-5 часов в первую и вторую ночь, а прошлой ночью не спал, несмотря на то, что у меня был достаточно приличный день, и смог пойти на йогу, попариться в тренажерном зале, поработать по дому и поесть настоящей еды.
тисни на имя і читай весь тред повністью
DLPA – DL-фенілаланін може підтримувати здоровий рівень ендорфінів і енкефалінів, сполук, які природньо виробляються організмом та позитивно впливають на рівень комфорту. Дослідження показують, що DLPA допомагає регулювати дію ферментів, які використовує організм для розщеплення цих сполук, що може продовжити їх використання організмом. L-фенілаланін також є попередником нейромедіатора дофаміну, пов'язаного з настроєм.
Я использовал его в течение первой недели или около того WD, и он полностью уничтожил СБН(синдром беспокойных ног). Это отрывается 25-30gpd, CT.
Я очень сильно страдал от СБН(eng RLS) во время предыдущих выходов, так что это было абсолютным спасением жизни.
Я чист уже 4 недели и прекратил использовать мукуну примерно через 11 дней и перешел на dlpa + L-тирозин. Чувствую себя теперь вполне нормально. Никакой абстиненции или чего-то еще от мукуны не чувствовала, единственное, что было, это тихий голосок в моей голове, говорящий взять его "на всякий случай", абстиненция вернется. Но я проигнорировал голос, и wds не вернулся.
Имо, это лучшая добавка для отказа от кратома, потому что она позволяет спать комфортно.
тисни на имя і читай весь тред повністью
Аналоги SAM-e, DLPA, Mucuna Dopa не такі потужні, але доволі ефективні та безпечні

L-тирозін: підвищує рівень дофаміну.

L-фенілаланін: спробуте, якщо результати з L-тирозіном були незадовільними.

5-HTP: попередник серотоніну. Покращує настрій та сон.

Триптофан: ймовірно, перевищує дію 5-HTP.

Хто не боїться параної старий добрий Каннабис в помочь

Давайте пройдемся по допоміжним речовинам, "тушка" буде страждати і щоб якось допомогти їй, я пропоную звернути увагу на наступні домішки які покращать ситуацію.

Основою генезу є Вітамін С , ця амінка не синтезується в організмі, а потрібна вона на всіх етапах циклу Кребса, тобто при засвоєнні і виробленні всіх необхідних для життя речовин, в процесі переробки їжі вашим організмом))

Виходячи з цього я підключив Ліпосомальний Вітамін С.
Хочу відмітити, що я натрапив на протокол повністю побудований на прийманні гіпер доз ліпосомального вітаміну С при варіанті на суху.

Механізм наступний: отримуючи гіпер дози Вітаміну С організм проводить всі можливі і неможливі реакції, в цьому весь секрет. Ви стимулюєте максимальну кількість процесів в організмі. Подивіться цей кейс в оригіналіі
Багато (до 46%) колекціонерів кратому страждають від дефіциту вітаміну B.

Залізо. Багато хто з нас страждає на синдром неспокійних ніг, який призводить до безсоння. У цьому можуть допомогти добавки заліза. У багатьох споживачів низький рівень заліза, тому це може допомогти. Цього може й не бути, якщо ви вже споживаєте достатню кількість заліза.

Магній. Хелатний магній є найбільш біо доступною формою. Деякі дослідження показали, що він знижує залежність і толерантність до опіоїдів, тому я рекомендую вам почати приймати його якнайшвидше, до дати відмови від кратому, якщо це можливо. Якщо ви плануєте почати завтра, прийміть це в будь-якому разі, оскільки це може допомогти. Однак вам будуть потрібні відносно великі дози. Щодня до 500 мг. Приймайте його на ніч, і це допоможе вам заснути.

Мелатонін. Може допомогти вам заснути, безсоння - справжній вбивця.

Масло чорного кміну. Є дослідження що масло чорного кмину допомагає перекумаритись. Я використовував його для зняття толерантності споживаючи його разим з кратомом.

L-теанин: доволі потужне заспокійливе, без побочок, не популярне на наших теренах, але доволі розповсюджене в розвинутих країнах.
Для любителів Аптеки зверніть увагу на ці препарати, але, як на мене, для того, щоб зупинити кратом, не потрібно викликати важку артилерію:
Габапентин
Модафініл
Клонідин
Селегілін

Не використовуйте фенібут щоб кинути кратом. У минулому досить багато людей з QK (вихід з кратому ) пристрастилися до фенібуту (незважаючи на попередження) і в підсумку отримали 2 проблеми.
Рецидив - нормальна частина одужання. Це ставалось з кожним із нас. Спробуйте не картати себе за це і не почуватися нікчемним, а зусиля марними. Це всього лише невелика зупинка на шляху до одужання. Усе, що ви можете зробити, це обтруситися і повернутися до відмови від колекціонувати кратом, щойно ви будете готові.

Ви дізнаєтеся, коли будете готові. Да прибуде з тобою сила ВУКІ!